RU

Опозиція обурена позбавленням мандата регіонала Маркова

12.09.2013, 13:38
Опозиція обурена позбавленням мандата регіонала Маркова - Фото
Ігор Марков (фото - rodina.od.ua)
Рішення Вищого адміністративного суду України про позбавлення мандата народного депутата від  Партії регіонів Ігоря Маркова є свідченням знищення парламентаризму в Україні. Про це заявили в партії Батьківщина.

"Незважаючи на те, що Ігор Марков є нашим ідеологічним опонентом і відноситься до фракції Партії регіонів, ми вважаємо, що сьогоднішнє рішення є антизаконним і несправедливим, оскільки суди не можуть приймати на себе право коригувати вибір народу. Чергове рішення ВАСУ про позбавлення мандата народного депутата свідчить, що Янукович продовжує практику знищення парламентаризму через кишенькові суди. За 22 роки незалежності України інститут парламентаризму не знаходився під такою серйозною загрозою знищення" , - йдеться в заяві партії.

У партії нагадали, що аналогічним чином, через суд, Янукович позбавив мандата захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка, а також депутатів Павла Балогу, Андрія Веревського та Олександра Домбровського. "Нагадуємо також, що в Європейський суд з прав людини вже направлені скарги на незаконне позбавлення депутатських повноважень, зокрема від Сергія Власенка, і ми не сумніваємося в тому, що рішення ЄСПЛ покладе край судовому свавіллю і авторитарним замашок Януковича" , - зазначили в Батьківщині .

Нагадаємо, сьогодні Вищий адміністративний суд України задовольнив позов екс-депутата Юрія Кармазіна щодо скасування постанови Центральної виборчої комісії про реєстрацію Ігоря Маркова (фракція ПР) народним депутатом України.

Читайте інтерв'ю: Кармазін: Хочемо позбавити мандатів депутатів із семи областей
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини