RU

Батьківщина обходить Партію регіонів на 4%, - соцопитування

03.07.2012, 11:13
Батьківщина обходить Партію регіонів на 4%, - соцопитування - Фото
76689d558053bdfcfefb7c8b6844ea72.jpg
Якби вибори в парламент пройшли в червні, п'ятивідсотковий бар'єр подолали б Партія регіонів, об'єднана опозиція під прапором Батьківщини, УДАР Віталія Кличка, Комуністична партія України та ВО Свобода. Такі дані має Центр Разумкова за підсумками останнього дослідження (опитування на вулиці, - ред.), проведеного 16-25 червня 2012 року.

Зокрема, Батьківщина випереджає Партію регіонів за 4% - за список об'єднаної опозиції готові проголосувати 27,9% з числа тих, хто виявив бажання взяти участь у виборах. Партію регіонів підтримують 23,9% опитаних, УДАР на даний момент може розраховувати на 8,7%. Прихильники українських комуністів у проведеному дослідженні склали 7,4%, і вперше за останній час соц. опитування Центру Разумкова "ввело" в парламент націоналістів з ВО Свобода - за них готові віддати свій голос 5,4% опитаних

Що стосується партій, які задекларували свою участь у парламентських перегонах, але не долають прохідний бар'єр в 5% на сьогодні, то Центр Разумкова дає по ним такий результат:

Партію Наталії Королевськоі "Україна - Вперед!" готові підтримати 4,7% виборців, Народна партія Володимира Литвина знаходиться на рівні 1,8% підтримки тих, хто готовий прийти на вибори населення, партія Громадянська позиція Анатолія Гриценка, тільки недавно увійшла в об'єднаний список опозиції, а тому представлена ​​в даному дослідженні окремо, має 1,4% підтримки.

Опитування було проведено з 16 по 25 червня 2012 року. У ході вуличного дослідження опитано 2005 респондентів в 132 населених пунктах України. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95%. У Центрі Разумкова звертають увагу на те, що вуличне опитування забезпечує більше відчуття анонімності у респондента, так як він більшою мірою, ніж відповідаючи на питання будинку, впевнений, що його особистість не буде встановлена. На думку дослідників, це дає можливість отримати більш правдиві відповіді на соціально відчутні питання (в тому числі й щодо електоральних орієнтацій).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини