RU

Батьківщина і Народна самооборона підуть на вибори одним списком

28.12.2011, 15:55
Батьківщина і Народна самооборона підуть на вибори одним списком - Фото
a4ccc3355fd3af67bcde5bfa4f634285.jpg
Партії Батьківщина та Народна самооборона прислухалися до закликів своїх лідерів і об'єднуються перед парламентськими виборами 2012 року. Про це сьогодні на брифінгу повідомили перший заступник лідера Батьківщини Олександр Турчинов і заступник голови партії Народна самооборона Юрий Гримчак.

"Ви знаєте, що минулого тижня було звернення Юлії Тимошенко та Юрія Луценка з-за грат до всіх опозиційних політичних сил з пропозицією об'єднати свої зусилля і разом здобути перемогу над цією владою, яка перетворює Україну на тоталітарну державу. Це питання обговорювалося на Комітеті опору диктатурі... У будь-якому випадку, наші політичні сили сьогодні демонструють приклад реального об'єднання", - сказав Турчинов, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він зазначив, що після консультацій між керівництвом партій Батьківщина і Народна самооборона було прийнято рішення почати процес об'єднання двох політичних сил на базі партії Батьківщина.

У свою чергу, Гримчак наголосив, що дане рішення не було спонтанним, і ще в 2010 році Народна самооборона підтримала Юлію Тимошенко на президентських виборах.

"Сьогодні ми починаємо процес об'єднання на базі Батьківщини", - додав він.

Об'єднання було погоджено з Луценком вчора на судовому засіданні, сказав Гримчак. "Вчора було судове засідання у справі Юрія Віталійовича Луценка, ми спілкувалися з ним, і, можна так сказати, вказівки були отримані від нього в ході судового засідання. Ми спілкуємося регулярно. Якщо нам забороняє конвой, то ми записки один одному пишемо, як у старі добрі часи", - сказав він.

Гримчак наголосив, що на сьогоднішній день об'єднання опозиційних політичних сил - це історична необхідність.

"Потрібно розуміти, що або ми всі разом, або нас кожного окремо задавлять", - додав він.

У свою чергу, перший заступник лідера Батьківщини Турчинов також зазначив, що рішення про об'єднання узгоджено з Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини