RU

Батьківщина хоче, щоб в Раду приїхали Порошенко і Яценюк

22.07.2014, 10:42
Батьківщина хоче, щоб в Раду приїхали Порошенко і Яценюк - Фото
Сергій Соболєв
Фракція  Батьківщина наполягає на тому, щоб проект закону про часткову мобілізацію розглядалося на закритому засіданні в присутності президента. Про це заявив лідер фракції Батьківщина Сергій Соболєв сьогодні на пленарному засіданні Верховної Ради, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Сьогодні першим питанням порядку денного стоїть закон про часткову військової мобілізації. Скажіть будь ласка, як таке питання може обговорюватися в парламенті без присутності президента, прем'єр-міністра, вищого військового керівництва держави? Тому ми пропонуємо наступне: це питання має обговорюватися в присутності вищого керівництва держави, керівників силових структур. І наша пропозиція - в закритому режимі. Нам є про що поговорити", - сказав Соболєв.

Нагадаємо, напередодні у відповідності з рішенням Ради національної безпеки і оборони України президент Петро Порошенко направив на затвердження до Верховної Ради указ "Про часткову мобілізацію".

Відповідно до документа, часткова мобілізація оголошена "у зв'язку з поширенням проявів тероризму на території України, які призводять до загибелі мирного населення, військовослужбовців і співробітників військових формувань та правоохоронних органів України у східних регіонах країни, концентрацією угруповань військ (сил) зі значним наступальним потенціалом на території Російської Федерації поблизу державного кордону України, загрозою нападу, небезпекою для державної незалежності України, з метою забезпечення оборони держави, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини