RU

"Батьківщина" закликає Луценка припинити голодовку

20.05.2011, 14:55

Партія "Батьківщина" закликає Юрія Луценка припинити голодовку заради збереження свого життя і вимагає від влади закрити "політично мотивовану справу". Відповідну заяву за назвою "Про замах влади на вбивство Юрія Луценка" одностайно прийняли учасники 10-го з'їзду "Батьківщина", який проходить сьогодні у Києві.

"Партія "Батьківщина", обговоривши ситуацію навколо ув’язнення і голодовки лідера "Народної самооборони" Ю.Луценка, висловлює підтримку мужньому вчинку нашого друга і колеги, який не побоявся радикальним шляхом висловити свою громадянську позицію", - йдеться у документі, текст якої для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі БЮТ.

ВО "Батьківщина" заявила, що "розділяють обурення Ю.Луценка і широкої громадськості несправедливістю пред'явлених йому обвинувачень і неправосудними рішеннями, які виносять у його справі українські суди". "Ми також чітко переконані, що справа, порушена проти Ю.Луценка, є класичним виявом політичних репресій, на рівні з іншими політико-карними справам проти Юлії Тимошенко і членів її команди", - зазначається у заяві.

"Водночас ми щиро переживаємо за стан здоров'я Ю.Луценка, який критично погіршився внаслідок тривалого голодування. Переконані, що низькість і аморальність влади не варті людського життя. Тому звертаємося до Ю.Луценка з проханням припинити голодовку заради збереження свого життя", - йдеться у документі.

З'їзд "Батьківщини" також закликає владу припинити безпідставне кримінальне переслідування Ю. Луценка і закрити політично мотивовану кримінальну справу, порушену проти нього.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Луценка": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини