RU

"Батьківщина" подала понад 2 тис. позовів про фальсифікацію на виборах

04.11.2010, 16:30
b369ada32f379bc3d01f3cb5d189b8cb.jpg

"Батьківщина" подала понад 2 тис. позовів про фальсифікацію на виборах
"Батьківщина" подала у суди понад 2 тис. позовів про фальсифікацію на місцевих виборах. Про це на брифінгу повідомив перший замглави партії Олександр Турчинов.

Як повідомляє прес-службі "Батьківщини", О.Турчинов уточнив, що основною суттю цих позовів було або невизнання виборів на тій чи іншій виборчій дільниці, або вимога перерахувати голоси на тих дільницях, де "протоколи були сфальсифіковані".

"У нас є докази, що кількість виборців, які проголосували на виборах, не відповідає тому, що відображено у фіктивних протоколах, які збирають наші опоненти", - сказав О.Турчинов.

За його словами, найбільше позовів подано у Київській, Львівській, Харківській, Миколаївській і Кіровоградській областях.

До того ж О.Турчинов зазначив, що влада робить все для того, щоб судових позовів було якомога менше.

"Перш ніж звернутися до суду, треба звернутися до дільничої територіальної комісії, які не приймають ніяких скарг і позовів, закриваючи двері перед тими, хто хоче оскаржити результати виборів", - заявив замглави "Батьківщини".

О.Турчинов уточнив, що суди, починаючи з вівторка, припинили приймати скарги, неофіційно пояснюючи це тим, що місцеві керівники "не радять" їм цим займатися. "Але ми не припиняємо боротьбу", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Партія регіонів не перешкоджатиме опозиційним партіям звертатися до судових інстанцій і оскаржувати результати місцевих виборів в Україні.

Олександр Турчинов: біографія та добірка новин>>>
Місцеві вибори – 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини