RU

Баррозу і Ромпей заявили, що ЄС готовий до асоціації з Україною

25.11.2013, 15:08
Баррозу і Ромпей заявили, що ЄС готовий до асоціації з Україною - Фото
Баррозу і Ромпей (фото - zn.ua)
Пропозиція Євросоюзу підписати угоду про асоціацію з Україною залишається в силі. Про це йдеться в спільній заяві президента Ради Євросоюзу  Хермана Ван Ромпея і президента Європейської комісії Жозе Мануеля Баррозу з України, повідомило представництво ЄС в Україні.

"Що стосується українського рішення тимчасово припинити підготовку підписання угоди про асоціацію та поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, позиція Євросоюзу залишається чіткою", - сказано в заяві.

Два президенти підкреслили, що пропозиція про підписання "безпрецедентної угоди - все ще на столі". "Вона вимагає необхідної політичної волі українського керівництва, рішучих дій і відчутного прогресу на умовах, викладених у грудні 2012 року", - заявили європейські чиновники.

У той же час в ЄС зазначили, що "Україна вже досягла важливого прогресу". "Ми переконані, що підписуючи асоціацію і зону вільної торгівлі, амбіційну угоду, яку ЄС коли-небудь пропонував, Україна отримає кращу підтримку економічної ситуації і курсу реформ", - йдеться в заяві.

Крім того, європейські чиновники в черговий раз висловили "сильне розчарування позицією Росії" з питання угоди ЄС з Україною.

Нагадаємо, 21 листопада Кабмін офіційно призупинив процес підписання угоди про асоціацію з ЄС, мотивуючи своє рішення погрозами економічної безпеки у зв'язку з розривом економічних зв'язків з Росією і країнами МС.

Досьє на Хермана Ван Ромпея

Досьє на Жозе Мануеля Баррозу


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини