RU

Баррозу готує переговори з Януковичем про асоціацію, - ЗМІ

15.11.2013, 10:23
Баррозу готує переговори з Януковичем про асоціацію, - ЗМІ - Фото
Жозе Мануель Баррозу
Президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу готується обговорити з президентом України  Віктором Януковичем хід підготовки до підписання угоди про асоціацію. Обговорення відбудеться в рамках телефонної розмови. Про це повідомило джерело в Європейській комісії.

Крім того, комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле також в телефонному режимі обговорить ситуацію з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим. "У п'ятницю буде телефонний дзвінок Баррозу Януковичу, після чого буде дзвінок Фюле Азарову", - сказав джерело.

Представник Єврокомісії також не виключив того, що в наступний четвер, 21 листопада, Фюле може відвідати Київ і Харків за умови позитивного голосування за євроінтеграційні законопроекти у Верховній Раді України. Також можливість телефонних розмов з президентом України вивчають і лідери низки країн-членів ЄС.

Нагадаємо, 28 листопада у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію України з ЄС та створення зони вільної торгівлі. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог, основна - звільнення екс-прем'єра Тимошенко. Для вирішення питання екс-прем'єра в Раді була створена робоча група, яка має розробити законопроект про можливість лікування ув'язнених за кордоном. Але поки члени робочої групи не можуть досягти консенсусу.

Джерело: ЄС-плюс
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини