RU

Баррозу просить Ющенка і Тимошеко відмовитися від чвар

19.03.2009, 11:45

Президент України Віктор Ющенко і Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко так само, як і всі інститути в цій країні в умовах нинішньої кризи, зобов'язані разом працювати на благо народу, відклавши в сторону особисті розбіжності. Про це заявив голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу після переговорів з Президентом України.

"Україна стоїть перед важкими економічними і соціальними викликами, і це вимагає згуртованої роботи всіх гілок влади", - сказав Ж.Баррозу, якого цитує ПРАЙМ-ТАСС. Голова Єврокомісії особливо наголосив на необхідності виконання Україною умов Міжнародного валютного фонду (МВФ) для отримання стабілізаційного кредиту.

"Досягнення угоди з МВФ критично важливе для України, оскільки дозволить відновити довіру до неї міжнародного бізнесу і інвесторів", - сказав Ж.Баррозу.

Нагадаємо, під час спільного брифінгу з головою Єврокомісії у Брюсселі, Президент України висловив надію, що на цьому тижні Верховна Рада прийме всі необхідні документи для відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини