RU

Банкова дала команду "пустити тушок під ніж", - Москаль

15.06.2012, 14:38
Банкова дала команду
Геннадій Москаль
Депутати парламентської фракції Реформи заради майбутнього, а також всі інші перебіжчики у Верховній Раді не будуть допущені до списку Партії регіонів і не отримають підтримки в округах. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції НУНС в парламенті, генерал міліції Геннадій Москаль.

"За моєю інформацією, Банкова дала команду всі тушки пустити під ніж. Зрадникам не дадуть ні місць в списках, ні підтримки в округах", - повідомив Москаль.

Він зазначив, що логіка влади зрозуміла: "Відданий раз - зрадить ще раз". "Як можна брати людину, яка вже" відзначився "зрадою? А раптом ситуація зміниться і опозиція переможе, що тоді будуть робити тушки? Ці люди нікому не потрібні", - говорить він.

Крім того, він назвав "одноразовим" політичний проект Наталії Королевської. "Для мене абсолютно очевидний зв'язок між Наталією Юріївною й Банковою", - зазначив він.

Політик упевнений, що вибори дозволять очистити парламент від зрадників. "А тушкам я можу лише поспівчувати. У них роль дуже неприваблива", - говорить Москаль.

Досьє на Геннадія Москаля
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини