RU

Банкова спростовує втручання у справу Тимошенко

29.07.2011, 13:42
Банкова спростовує втручання у справу Тимошенко - Фото
79fbed3a840a095db03b51bf1ca3aa30.jpg

Банкова спростовує втручання у справу Тимошенко
Адміністрація президента України відкидає звинувачення у втручанні в судовий процес і у впливі на його учасників. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі глави держави.

Нагадаємо, вчора в суді у справі проти Юлії Тимошенко виступила екс-заступник генпрокурора Тетяна Корнякова. На думку деяких засобів масової інформації, Корнякова в своєму виступі підтримала лінію захисту Тимошенко.

Після публікації відповідних новин декілька видань отримали лист, в якому Корнякова обурилася такою інтерпретацією її слів і вимагала змінити заголовки.

Разом з тим журналісти Української правди змогли встановити, що лист Корнякової був складений в Адміністрації президента. Журналісти за допомогою властивостей листа, викладеного у word-документі, виявили запис: "Установа: STPU" (Секретаріат президента), що послугувало мотивом вважати, що лист Корнякової був складений в АП.

"Подібні звинувачення, засновані на інформації, відображеній у властивостях електронного документа, не витримують жодної критики", - прокоментували сьогодні в прес-службі президента.

"Жодних розпоряджень від посадових осіб Адміністрації президента України про підготовку прес-релізу для заступника міністра палива і енергетики, колишнього заступника генерального прокурора не надавалося", - додали в АП.

У той же час, як повідомили в прес-службі президента, по опублікованій в ЗМІ інформації розпочато перевірку.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини