20.06.2018, 09:45

Банкова назвала нових послів до двох країн: є цікаве призначення

Банкова назвала нових послів до двох країн: є цікаве призначення - Фото
Фото: прес-служба президента

Ігор Тумасов і колишній командувач сектором "Д" в 2014 році на війні в Донбасі Петро Литвин відправляться в Перу та Вірменію відповідно

Реклама
Реклама

У Вірменії та Перу з'являться українські посли: указ про їх призначення в ці країни підписав вчора, 19 червня, президент Петро Порошенко. Відповідні записи з'явилися на сайті глави держави.

"Призначити Литвина Петра Михайловича послом в Республіці Вірменія. Призначити Тумасова Ігоря Юрійовича послом в Республіці Перу", - йдеться в повідомленні.

Реклама

Литвин - колишній воєначальник. Під час гарячої фази війни в Донбасі влітку 2014 року він був командувачем в секторі "Д" - тієї самої вузькій смузі вздовж східного кордону, яку почали обстрілювати артилеристи російської армії з території РФ. Ім'я Литвина фігурувало про розслідування Иловайской трагедії. Крім того, його старшим братом є колишній спікер парламенту Володимир Литвин.

Також одним з учорашніх указів з посади посла в Кенії, Руанді, Танзанії і на Коморських островах звільнено Євгена Цимбалюка.

Реклама

Крім цієї функції, він виконував обов'язки постпреда України при програмах ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) та по населених пунктів (Хабітат) за сумісництвом.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама