RU

Балозі не до душі "легковажні жарти" Тимошенко

28.08.2008, 17:08

Глава Секретаріату Президента Віктор Балога вважає, що Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко "занадто захопилася гумористичним реагуванням на серйозні запитання".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, В. Балога зауважив: "Останнім часом Юлія Тимошенко взяла за звичку відповідати жартами на вельми серйозні зауваження, які стосуються її діяльності. Це свідчить або про нездатність вирішувати проблеми, або про байдужість до людського горя і втрат".

В. Балога впевнений, що до руйнівних наслідків повені, до постійних проблем із займанням боєприпасів "призводить невиконання Кабінетом Міністрів численних рішень Ради національної безпеки і оборони України, невчасне і неповне виділення коштів для фінансування державних програм, спрямованих, зокрема, на попередження повеней та стихійних лих, на утилізацію боєприпасів".

"Таке ставлення уряду створює надто серйозну проблему, щоби його керівник могла легковажно віджартовуватись", - наголосив глава Секретаріату Президента. - Ця проблема вимагає відповіді по суті".

"Ці питання мали б стати об'єктом прискіпливої уваги правоохоронних органів. Час пошуку стрілочників давно минув. Варто нарешті назвати прізвища посадовців, чия злочинна недбалість або звичка спрямовувати мільйони бюджетних коштів не за призначенням вже коштували Україні людських життів та мільярдних збитків", - наголосив В. Балога.

Досьє на Віктора Балогу >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини