RU

Балога про доручення Азарова: Ми ж не в Ефіопії живемо

17.09.2012, 15:23
Балога про доручення Азарова: Ми ж не в Ефіопії живемо - Фото
Віктор Балога
Голова МНС України Віктор Балога розкритикував доручення прем'єр-міністра Миколи Азарова СБУ, МВС, Міноборони, МНС та Держтелерадіо вжити заходів щодо виявлення та припинення розповсюдження матеріалів із закликами до зміни державного ладу і здійснення терористичних актів.

"Я не поділяю рішення уряду, згідно з яким силовики повинні зайнятися "терористами". Якщо такі доручення є, то треба їх писати прямим текстом:" Викликати в СБУ і пресувати кандидатів у депутати, активістів, які дозволили собі критику дій влади", - написав Балога на своїй сторінці в Facebook.

Балога відзначає, що "ніякого тероризму у нас немає і бути не може, тому що ми, слава Богу, живемо не в Росії і не в Ефіопії". "Є бажання окремих людей називати тероризмом все, що має відношення до прямої критики влади. Це правда і з нею нічого не поробиш, якщо ми хочемо будувати демократію", - говорить міністр.

Він вважає, що в дорученні прем'єр-міністра немає логіки. "Тоді потрібно заблокувати Facebook, в якому сидить купа "терористів", - говорить Балога.

"Ми повинні розуміти, що живемо в XXI столітті в цивілізованій країні Центральної Європи. І ми повинні бути відкриті до живого спілкування та критики. Навіть якщо вона нам не подобається", - підсумував міністр.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Кабмін доручив силовикам запобігти розповсюдженню матеріалів із закликами до повалення чинної влади.

Також нагадаємо, що міністр Балога балотується до Верховної Ради. Минулого тижня він заявив, що планує подати в відставку з поста голови МНС.

Досьє на Віктора Балогу
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини