RU

Балога каже, що Банкова керує українськими судами

19.09.2013, 12:52
Балога каже, що Банкова керує українськими судами - Фото
Віктор Балога
Позафракційний народний депутат, екс-міністр з надзвичайних ситуацій Віктор Балога прокоментував в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ ситуацію з позбавленням депутатських мандатів через суд. За словами Балоги, за настільки спірною практикою стоїть особисто президент України Віктор Янукович, а суди відіграють скромну роль слухняних виконавців.

"Звичайно, ніякої самостійності у вирішенні судів ні по одному депутату і близько немає. Все це розробляється в Адміністрації президента і курується особисто Віктором Януковичем, давайте будемо говорити прямо. Це він смикає за нитки і утилізує всіх неугодних"  - сказав Балога.

Що стосується ініціатив Юрія Кармазіна, за позовами якого були позбавлені мандатів Павло Балога, Олександр Домбровський та Ігор Марков, то екс-міністр однозначний у своїх судженнях - діями Кармазіна керують з Банкової.

"Само собою, президент особисто не спілкується з Кармазіним, хто буде з таким болотом і колабораціоністом спілкуватися? Його курирують радники середнього штибу з Банкової і з РНБО, які і виконують рішення президента про позбавлення повноважень того чи іншого депутата", - висловив свою точку зору Балога.

Читайте повне інтерв'ю Віктора Балоги на ЛІГА.net

Досьє на Віктора Балогу
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини