Балога вимагав перерахунку голосів, комісія погодилася

24.07.2019, 17:25
Балога вимагав перерахунку голосів, комісія погодилася - Фото
Віктор Балога (фото - LIGA.net)

Результати на всіх дільницях виборчого округу N69 будуть перераховані

Віктор Балога, який переміг в одномандатному окрузі N69, подав до окружної виборчої комісії заяву з вимогою перерахувати голоси на всіх дільницях округу. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook. Він стверджує, що комісія підтримала його заяву й прийняла відповідне рішення.

Раніше повідомлялося, що перемога Балоги може бути оскаржена. Після підрахунку 100% бюлетенів він переміг в 69-му окрузі, випередивши кандидата від Слуги народу Едгара Токара з відривом усього в 798 голосів. Прес-служба Слуги народу заявила, що партія збирається оскаржити результати, оскільки на цьому і ряді інших округів "зафіксовано безліч порушень і масовий підкуп". У свою чергу, Віктор Балога погодився на перерахунок голосів, але в тому випадку, якщо робити це буде виборча комісія, а не суд, оскільки судді, на його думку, "у всьому підтримують того, хто представляє владу".

Брати Віктора Балоги, Іван і Павло, програли вибори в одномандатних округах і не потрапляють до Верховної Ради IX скликання.

За останніми даними, в Раду проходять п'ять партій. Після підрахунку 99,56% голосів  Слуга народу отримує 43,17%, ОПЗЖ - 13,01%,  Батьківщина - 8,18%, Євросолідарність - 8,11%, Голос - 5,83%.

Читайте також: Хто проходить в Раду по мажоритарці: повний список

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить