RU

Балога відстоює право Секретаріату Президента критикувати Прем'єра

26.09.2008, 09:48

Критикувати Прем'єр-міністра Юлію Тимошенко і уряд голова Секретаріату Президента Віктор Балога вважає властивою його посаді функцією. Про це він заявив в інтерв'ю "Українській правді".

"На своїй першій прес-конференції я зазначив, що Секретаріат - це менеджер конституційних прерогатив Президента. Саме в цих рамках потрібно сприймати критику Банкової", - зазначив він.

"Хіба не так було, коли урядом керував Віктор Янукович? Отже, справа не в особистості керівника уряду, а в його діях, діяльності всього Кабінету Міністрів", - наголосив В. Балога.

"Що ж до персонально Юлії Володимирівни Тимошенко, то вже вся країна втомилася від потоків неправди, цинізму і обману, які вона кожний день вивертає на всіх можливих майданчиках", - зазначив голова Секретаріату.

"У своїх заявах я оперую фактами, цифрами і нормами законів, а не настроями і містифікаціями. Я завжди говорю про конкретні речі. А ось у Прем'єра будь-який прийом - це маніпуляція і перекручення. Секретаріат каже правду і тільки правду", - заявив чиновник.

Досьє на Віктора Балогу >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини