RU

Балога розповів, як Тимошенко співпрацює з Медведчуком

26.09.2008, 09:51

Тісним взаємовідносинам Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко і Віктора Медведчука принаймні 8 років. Про це заявив голова Секретаріату Президента Віктор Балога в інтерв'ю "Українській правді".

"Вони близькі ментально, вони ще ближчі світоглядно. Медведчук - продюсер, лоббіст, ідеолог, технолог, адвокат Тимошенко", - зазначив чиновник.

"Він - автор проекту нової Конституції, яка відображає уявлення Юлії Володимирівни про ідеальну державу, в якій буде абсолютна влада однієї людини, і ця людина - вона. Почерк Медведчука легко впізнати у всіх політичних комбінаціях БЮТ, оскільки його метод - обман, зрада, відмова від зобов'язань, тіньові домовленості і тотальна недовіра", - наголосив В. Балога.

Нагадаємо, у середині серпня замглави Секретаріату Президента Андрій Кислинський заявив, що, за інформацією, яка є, політичне керівництво Російської Федерації з особливою увагою розглядає рішення про підтримку кандидатури Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на виборах Президента України після виконання умови про пасивну позицію глави уряду та її політичної сили в конфлікті з Грузією. Чиновник стверджує, що координація проекту "Вибори-2010" покладена на створений у Москві центр на чолі з Віктором Медведчуком. "До центру також входять Сергій Клюєв, Григорій Суркіс і Олександр Задорожний. Гуманітарними проектами в Україні буде займатися Дмитро Табачник. На реалізацію проекту підтримки Юлії Тимошенко вже зарезервовано близько $1 млрд.", - зазначив він.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Досьє на Віктора Медведчука >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини