RU

Балога радить Президентові не вигороджувати Єханурова

29.05.2009, 16:05

Екс-голова Секретаріату Президента Віктор Балога вважає, що Президент Віктор Ющенко не має права вигороджувати Міністра оборони Юрія Єханурова. За його словами, навпаки, глава держави має зважитися на серйозні кроки, у тому числі й кадрові.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Єдиного центру", В.Балога переконаний, що зараз Президент може довести свою рішучість в боротьбі з корупцією. Для цього він має розібратися зі скандальними звинуваченнями в масштабних зловживаннях в Міноборони.

"Президент явно поквапився, коли... виступив адвокатом Міноборони і персонально Юрія Єханурова. Не варто вигороджувати посадову особу, проти якої висунуто серйозні звинувачення, тільки через особисту симпатію до нього. Адже застосування подвійних стандартів в такій справі, як боротьба з корупцією, лише посилює суспільне розчарування", - сказав екс-голова Секретаріату Президента.

Нагадаємо, раніше Президент України В.Ющенко попередив, що не буде вносити в парламент подання на звільнення Міністра оборони України Ю.Єханурова, а також дав доручення Генеральній прокуратурі перевірити інформацію КРУ про порушення в Міноборони. "Я дав доручення Генеральній прокуратурі розглянути це питання, оскільки все частіше тема боротьби з корупцією підіймається тими, на кому шапки горять... Крім політики, крім кадрової війни, тут нічого немає", - переконаний глава української держави.

Про позиції КРУ в скандалі з Міноборони читайте в інтерв'ю "Єхануров обдурив Президента">>>

Юрій Єхануров: біографія і добірка новин>>>
Віктор Балога: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини