RU

Балога подав до суду на Луценка за "брехню і наклеп"

08.04.2009, 10:42

Голова Секретаріату Президента Віктор Балога дійсно подав позов проти Міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про захист честі і гідності. Заяви голови МВС на адресу В.Балоги є брехнею і наклепом, - зокрема, повідомила президентська прес-служба у відповідь на офіційний запит газети "Комерсант-Україна".

"26 березня 2009 року до Ужгородського міського районного суду було подано позовну заяву Віктора Балоги про захист честі і гідності і спростування недостовірної інформації. Відповідачами у цій справі є Міністерство внутрішніх справ і Юрій Луценко, а також приватні підприємства, які видають журнал "Фокус" і ужгородську газету "Трибуна" (що передрукувала частину інтерв'ю "Фокуса")", - йдеться у відповіді прес-служби.

У своєму коментарі прес-служба зазначає, що в інтерв'ю голова МВС фактично стверджував, начебто "кримінальну справу було порушено стосовно самого Віктора Балоги". "Однак на сьогодні стосовно Віктора Балоги не порушено і не розслідується жодна кримінальна справа, - стверджують у Секретаріаті Президента. - По суті, заяви Міністра є брехнею і наклепом, розтиражованим журналом "Фокус" і газетою "Трибуна'" Ці два видання не зробили нічого, щоб отримати і представити точку зору самого Віктора Балоги".

В Президента також підтвердили інформацію про допит В.Балоги, який 28 березня "як законослухняний громадянин з'явився на виклик слідчого".

Нагадаємо, голова Секретаріату Президента Віктор Балога дав свідчення у справі про вбивство ужгородського підприємця Олега Грузина. Про це вчора повідомив Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, який і наполягав на допиті.

Раніше, відповідаючи на питання журналістів, чи порушено якісь нові кримінальні справи стосовно В.Балоги, Ю.Луценко заявив "Фокусу": "Проблема не в кількості порушень, а у відповідальності за кожне з них. Так, у нас є до нього питання іншого характеру - ми збираємося викликати його на допит щодо вбивства в Закарпатті, маємо намір задати йому й низку інших питань. Мене, наприклад, дуже цікавить, чому 150 його підлеглих, спійманих на хабарях минулого року, призначені указами Президента і розпорядженнями голів держадміністрацій, але ніхто не поніс відповідальність за таку кадрову роботу. Хто і за які пряники підсунув президентові цих людей? Найбільший із їхніх хабарів - 42 мільйони. Таку суму вимагали чиновники однієї з райдержадміністрацій у Київській області за земельну ділянку".

Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>
Віктор Балога: біографія і добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини