RU

Балога наполягає на державній зраді Тимошенко

26.09.2008, 09:23

Глава Секретаріату Президента Віктор Балога "категорично наполягає" на тому, що у діях Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко є ознаки державної зради. Про це він заявив в інтерв'ю "Українській правді".

"Відмову Генпрокуратури створювати спільну групу з СБУ не треба вважати доказом невинності Тимошенко. Справи про державну зраду - це повністю компетенція Служби безпеки. Вона свою перевірку ще не закінчила, розслідування триває", - відзначив чиновник.

"На ті пункти, викладені у зверненні Секретаріату Президента, потрібно подивитися уважно, зіставити їх з діями і заявами Тимошенко. Хтось чув від Прем'єра, наприклад, чітку оцінку дій Росії на Кавказі?" – сказав В. Балога.

"Може, вона однозначно висловилася на користь приєднання до Плану дій щодо членства в НАТО? Поки що Тимошенко, окрім нервового хіхікання, на пред'явлені претензії нічого зрозумілого не змогла відповісти", - наголосив глава Секретаріату.

Нагадаємо, Служба безпеки України одержала від Секретаріату Президента України документи, в яких викладено інформацію про діяльність українського уряду, ніби спрямовану на збиток національним інтересам держави.

Досье на Виктора Балогу читайте здесь>>>

Досье на Юлию Тимошенко читайте здесь>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини