RU

Балога готовий очолити "Єдиний центр"

09.09.2009, 14:08

Екс-голова Секретаріату Президента Віктор Балога очолить "Єдиний центр", якщо з'їзд партії, який відбудеться до кінця року, ухвалить відповідне рішення. Про це він заявив в інтерв'ю "Українській правді". "На все свій час", - сказав В.Балога.

Водночас, відповідаючи на питання, яким він бачить своє особисте майбутнє, В.Балога розповів: "Я зараз працюю над тим, щоб у контексті проведення виборів презентувати суспільству регіональний проект, починаючи від міста і закінчуючи столицею. Це сьогодні головне: як знайти в кожній області хоча б одну людину, яка представлятиме майбутню еліту. Наприклад, ми набираємо 5-10% ("Єдиний центр" - на виборах, - ред.), і кого ми запишемо у списки?.. Петьовку, Білозір. Але, пробачте, це ж буде неправильно".

Нагадаємо, партія "Єдиний центр" була створена і презентована навесні 2008 року саме за участю В.Балоги. Останній на той час займав посаду глави Секретаріату Президента України. Тому "Єдиний центр" очолив його соратник, народний депутат І.Кріль.

Після відставки В.Балоги з посади глави Секретаріату І.Кріль запевняв кореспондента ЛІГАБізнесІнформ , що готовий поступитися посадою лідера партії. "Для мене цей політичний процес, який називається "Єдиний центр", набагато важливіший, ніж будь-яка посада, яку б я не займав. Я в цьому процесі буду виконувати будь-яку роботу, яка буде приносити користь... Я готовий вкалувати", - наголосив лідер він.

Віктор Балога: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини