RU

Бабуся повернула Азарову 11 гривень "покращеної" пенсії

25.01.2013, 14:44
Бабуся повернула Азарову 11 гривень
Фото: avakov.com
Народний депутат Арсен Аваков (Батьківщина) повідомив, що харківська пенсіонерка передала прем'єр-міністру Миколі Азарову 11 гривень надбавки до її пенсії.

"На вулиці мене чекала жінка - не з зеленкою, інша. Підійшла, подивилася в очі." Ви депутат? Хочу передати лист вам. Подивіться потім. Прочитаєте на сесії? - доведете, кому слід!? Спасибі Вам "... Там були гроші - 11 гривень і два листочки в клітинку розбірливого акуратного тексту", - написав депутат на своєму сайті.

В тексті повідомлення пенсіонерки говорилося, що в липні 2012 року до її пенсії додали 1 грн. 14 коп., у жовтні - 2 грн. 28 коп., в грудні - 5 грн. 32 коп., і, нарешті, в січні 2013-го - 1 грн. 90 коп.

"Зараз моя пенсія становить 1133 гр. 33 коп., і це тому, що я пропрацювала 39 років водієм трамваю. Зараз роблять зрівнялівку. Скоро будемо отримувати однаково, хто працював 40 років і більше, і хто не працював нічого або працював десь в теплі прибиральницею, і будемо отримувати однаково. Я його добавку передаю йому - 11 грн. ", - зазначила харків'янка, яка підписалася Анною Трохимівною, й вказала свою домашню адресу.


пенсия.jpg


Досьє на Арсена Авакова

Фото: avakov.com
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини