15.04.2019, 10:51

Бабченка назавжди забанили в Facebook

Бабченка назавжди забанили в Facebook - Фото
Аркадій Бабченко (фото - Андрій Гудзенко / LIGA.net)

Російський блогер вкрай різко критикує в онлайн- та інших ЗМІ політику Кремля і проросійських сил в Україні

Публіциста  Аркадія Бабченкаякий виїхав з родиною з РФ в Україну, а пізніше взяв участь в інсценуванні СБУ власного вбивства, назавжди заблокували в Facebook. Про це він сам заявив в ефірі каналу ATR.

Основний аккаунт блогера в Facebook вже місяць як "забанили". За його словами, запасний аккаунт блокували за пост про лідера партії Батьківщина Юлію Тимошенко, кандидата в президенти Володимира Зеленського  та за інші записи.

Читайте також: Акціонери Facebook знову запропонували усунути Цукерберга

"Пару днів тому Facebook позбавив мене права писати на мою сторінку, тепер уже довічно. Ось офіс Facebook в Варшаві, щоб боротися з російською пропагандою, російськими фейк-ньюс. Вітаю вас, друзі мої, відмінна робота", - сказав він.

Почитати матеріали Бабченка для LIGA.net можна тут.

29 травня 2018 року в ЗМІ з'явилася інформація про те, що невідомий вистрілив в Бабченка в його київській квартирі, а журналіст помер по дорозі в лікарню. Нанаступного дня з'ясувалося, що вбивство було інсценуванням: журналіст з'явився на брифінгу СБУ/ГПУ. Глава спецслужби Василь Грицак заявив, що реальний замах замовили в РФ, і для упіймання організаторів силовики пішли на масовий обман.

Читайте також: Життя після смерті. Відверте інтерв'ю Аркадія Бабченка

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.