RU

Мільярдер Новинський зареєстрований кандидатом у депутати

16.05.2013, 16:30
Мільярдер Новинський зареєстрований кандидатом у депутати - Фото
Вадим Новинський
Бізнесмен Вадим Новинський зареєстрований кандидатом у народні депутати по одномандатному виборчому округу №224 (Севастополь) на проміжних виборах народного депутата України, які призначені на 7 липня 2013 року. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні Центрвиборчкому.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Новинський подав документи до ЦВК і зареєстрований як самовисуванець. Крім того, сьогодні Центральна виборча комісія за заявою Комуністичної партії України зареєструвала кандидатом у депутати по цьому округу Василя Пархоменка.

На підготовку і проведення проміжних виборів в одномандатному виборчому окрузі №224 міста Севастополь, згідно з розрахунками Центрвиборчкому, буде потрібно 3 млн. 328 тис.грн. З цієї суми 2 млн. 337 тис. 900 грн. - кошти окружної виборчої комісії, 690,9 тис.грн. - кошторис ЦВК, 299,2 тис.грн. - резервні кошти.

Нагадаємо, ЦВК призначила на 7 липня проміжні вибори в окрузі № 224, оскільки Павло Лебедєв, обраний тут на парламентських виборах 2012 року, склав депутатський мандат у зв'язку з переходом на посаду міністра оборони.

Новінський, президент і співвласник Смарт-холдингу, що народився в Росії і проживає в Києві, отримав громадянство України відповідно до указу президента Віктора Януковича від 29 травня 2012 року за видатні заслуги перед країною.

Смарт-Холдинг - український холдинг з низкою активів в декількох ключових галузях економіки: гірничо-металургійному комплексі, суднобудуванні, АПК, будівництві і виробництві будівельних матеріалів, фінансовому секторі, машинобудуванні.

Досьє на Вадима Новинського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини