RU

Біля стін Ради проходить акція "Зупинимо розкол країни!"

02.07.2012, 11:43
Біля стін Ради проходить акція
71b71979c3bf317b6380c3f6bab17f94.jpg
Кілька сотень людей під стінами Верховної Ради України протестують проти мовного законопроекту Ківалова-Колесніченка. Протестуючі розташувалися на тротуарі вулиці Грушевського напроти входу в будівлю комітетів парламенту. Депутатів учасники акції зустрічають свистом і барабанним боєм. Як пояснив кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ один з учасників акції, її мета - не допустити включення законопроекту "Про засади державної мовної політики" до порядку денного на останньому пленарному тижні Ради.

Акція проходить під гаслом "Зупинимо розкол країни!". У ній також беруть участь представники творчої інтелігенції. Зокрема в ланцюжку біля входу в комітети стоять літератори та видавці брати Капранови.

Нагадаємо, законопроект регіоналів Ківалова-Колесніченка припускає, що на території Україні гарантується вільне використання регіональних мов, якщо ними користуються не менше 10% громадян, що населяють певну територію за даними перепису. Передбачено однак, що за рішенням місцевих рад чи за результатами збору підписів в окремих випадках це положення може бути застосоване до мови, регіональна мовна група якого становить навіть менше 10% населення.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини