RU

Біля Окружного суду Києва зібрався мітинг на підтримку Одарченка

17.04.2013, 10:36
Біля Окружного суду Києва зібрався мітинг на підтримку Одарченка - Фото
Фото: ЛігаБізнесІнформ
Біля Окружного адміністративного суду міста Києва, де сьогодні відбудеться засідання, на якому буде розглянуто питання позбавлення депутатського мандата народного депутата Юрія Одарченка, посилена охорона і проходить мітинг.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ під будівлю суду пішло близько 200 людей із символікою ВО Батьківщина Люди скандують: "Руки геть від Одарченка!". Разом з тим, безпосередньо до входу в приміщення людей не пускають, правоохоронці вишикувалися в оточення і пропускають тільки співробітників суду і журналістів за посвідченнями.

На вулиці командарма Каменєва поруч з судом припарковані не менше шести автобусів з правоохоронцями.

Нагадаємо, 13 квітня Одарченко заявив, що 17 квітня Київський окружний адміністративний суд розглядатиме справу про позбавлення його депутатських повноважень. За його словами, ця справа грунтується на позові громадянина Горбатова про те, що реєстрація Одарченка депутатом відбулася з порушенням закону, оскільки на момент реєстрації він був членом правління ТОВ Донецьк-Аква. Опозиціонер повідомив, що його зробили членом правління без її відома і він навіть не знав про існування такого підприємства. Одарченко впевнений, що за допомогою такої схеми позбавлення депутатських повноважень мандати зможуть відбирати у багатьох парламентаріїв.

Згідно з даними Державного інформаційно-ресурсного центру, підприємство Донецьк-Аква, до складу правління якого в 2012 році нібито був введений депутат Одарченко, було ліквідовано ще у 2009 році.

У березня 2013 року суд вже позбавив мандата одного з депутатів від Батьківщини - Вищий адмінсуд України позбавив захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка депутатського посвідчення, задовольнивши позов голови Верховної Ради Володимира Рибака. Феміда дійшла висновку, що, захищаючи Тимошенко, депутат виконував функції адвоката.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини