RU

Більше третини українців за припинення перемир'я - опитування

20.11.2014, 11:29
Більше третини українців за припинення перемир'я  - опитування - Фото
Фото: ЕРА
Кількість українців, які підтримують скасування перемир'я і завершення АТО, збільшилася з жовтня на 14% і склала 36%. Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи Рейтинг.

За даними соціологів, 36% опитаних вважають, що необхідно скасувати перемир'я і завершити АТО до повного відновлення української влади у всьому Донбасі, 21% підтримують надання широких економічних і гуманітарних повноважень регіону, ще 17% - за надання цим територіям самостійності, федеративного статусу краю, але залишити в складі України, ще 9% - за відділення цих територій від України. Не визначилися - 17%.

Порівняно з опитуванням за жовтень, зросла підтримка скасування перемир'я і завершення АТО (з 22 до 36%) і зменшилася кількість невизначених з даного питання (з 27 до 17%). Більше скасування перемир'я і завершення АТО підтримують на Заході, відділення цих територій від України - в самому Донбасі.

43% респондентів позитивно ставляться до підписання перемир'я з представниками так званих ДНР і ЛНР, майже стільки ж (44%) - негативно. Не визначилися - 13%. Порівняно з жовтнем, зменшилася кількість прихильників підписання перемир'я (з 53 до 43%), одночасно зросла кількість його противників (з 33 до 44%).

Разом з цим, більшість респондентів (71%) не підтримують ідею відокремлення територій, контролюючі ДНР і ЛНР, від України одночасно кожен п'ятий виступає за відділення, кожен десятий - не визначився.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини