RU

Більше 90% учасників Майдану протестують за власним переконанням

10.12.2013, 11:45
Більше 90% учасників Майдану протестують за власним переконанням - Фото
3f088d5d32514abd293febc49fdf96f6.jpg
Більше 90 відсотків учасників Євромайдану не належать ні до однієї з партій, громадських організацій і рухів. До певних політичних сил належать лише 4 % респондентів.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Міжнародним інститутом соціології та фондом Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва.

За даними соціологів, лише 5 відсотків учасників Євромайдану стоять там через призову опозиції.

Серед мотивів, які спонукали людей вийти на Майдан, більше 70 % назвали жорстоке побиття мітингувальників в ніч на 30 листопада і репресії влади. Одночасно більше 50 % вказали відмова президента Віктора Януковича підписати угоду про асоціацію з ЄС. Третю позицію серед мотивів вийти на Майдан - 39 % - зайняли прагнення змінити владу в країні.

"Заклики опозиції були стимулом для п'яти відсотків учасників Майдану і стільки ж (5 %) вийшло на Майдан, прагнучи помститися владі за все, що вона творить", - повідомила директор фонду Демократичні ініціативи Ірина Бекешкіна.

За словами соціолога, серед основних вимог вимог Євромайдану, які підтримують більшість українців (більше половини відсотків голосів) отримали звільнення заарештованих учасників, покарання винних у побитті демонстрантів і припинення репресій.

Опитування проводилося на площі Незалежності 7-8 грудня.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанс
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини