Більше 40% українців - за блокаду Донбасу до звільнення

28.04.2016, 14:19
Більше 40% українців - за блокаду Донбасу до звільнення - Фото
1accec4f04897b74ecda4a196bc0ba31.jpg

Відносна більшість населення - за припинення будь-яких економічних зв'язків між Україною та її тимчасово окупованими територіями в Донбасі

Майже половина громадян України підтримують припинення соціальних виплат і постачання енергоресурсів жителям тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей. Про це свідчать результати опитування, проведеного співробітниками Центру Разумкова, передає кореспондент  ЛІГА.net.

Відносна більшість населення (45,9%) - за припинення будь-яких економічних зв'язків між Україною та її тимчасово окупованими територіями в Донбасі (соцвиплати, поставки енергоресурсів, закупівлю вугілля та інше) до того моменту, поки в регіоні не буде відновлена ​​влада офіційного Києва.

Проти того, щоб перестати перераховувати до окупованого Донбасу пенсії і постачати регіон енергоносіями, виступає третина (33,3%) респондентів.

Більше 40% українців - за блокаду Донбасу до звільнення

Більше 40% українців - за блокаду Донбасу до звільнення
Крім того, більш як третина населення (35,9%) негативно оцінюють поточні результати мінських угод. Позитивними їх вважає лише 16,6% респондентів, нейтральними - 24,3% опитаних.

Читайте також:
Ні амністії і громадянству для бойовиків: підсумки опитування українців

Кожен десятий українець нічого не знає про мінський процес, а 13,1% опитаних не змогли визначитися з відповіддю
.

Більше 40% українців - за блокаду Донбасу до звільнення

Більше 40% українців - за блокаду Донбасу до звільнення

Соціологічне дослідження проводилося з 25 по 30 березня 2016 року серед 2018 респондентів у всіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій і анексованого Криму). Похибка вибірки не перевищує 2,3%

Читайте также: Українці проти особливого статусу і виборів для Донбасу - опитування

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам