RU

Більшість жителів Донбасу вважають Крим територією РФ -опитування

03.03.2015, 12:54
Більшість жителів Донбасу вважають Крим територією РФ -опитування - Фото
Російські окупанти в Криму (фото: ЕРА)
69% громадян України вважають Крим українською територією, анексованою Російською Федерацією. Такі результати дослідження, проведеного Фондом Демократичні ініціативи ім. Кучеріва спільно з соціологічною службою Юкрейніан соціолоджі сервіс.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, 14% громадян визначають Крим як територію Росії, при цьому 8% з них вважають, що включення Криму до складу РФ відбулося абсолютно законно, а решта 6% назвали приєднання кримського півострова до півострова нелегальним.

Для 10% населення України Крим - це територія, яка не належить ні Росії, ні Україні, а ще 8% не змогли чітко визначити свою позицію.

Ставлення до Криму як до анексованої території переважає в усіх регіонах України, крім Донбасу. Тільки 22% жителів Донецької області сприймають Крим як територію України, яка стала об'єктом анексії. Відносна більшість жителів регіону вважає Крим територією Росії, приєднаної до неї легально - 29%. На другому місці - сприйняття Криму як території, яка не належить ні Україні, ні Росії.

Дослідження проведено в 11 історичних регіонах України, які охоплюють 23 області та місто Київ, з 25 грудня 2014 року по 15 січня 2015 року. Опитано 4413 респондентів. Опитування в Луганській області та анексованому Криму не проводився. В опитуванні застосовувалася квотна вибірка, яка по областях, типам поселення, віком і статтю репрезентує населення виділених регіонів України віком від 18 років. Максимальна похибка вибірки по кожному регіону не перевищує 5%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини