Більшість українців підтримують вступ до НАТО - опитування

28.12.2016, 15:02
Більшість українців підтримують вступ до НАТО - опитування - Фото
Фото: dyvys.in

За даними опитування, понад 60% респондентів взяли б участь у референдумі про членство України в НАТО. З них 71% проголосували б за вступ

Більшість громадян України готові підтримати вступ країни в НАТО на референдумі, якщо такий буде проведено. Про це свідчать результати дослідження Фонду Демініціативи та Центру Разумкова, яке представила журналістам на прес-конференції директор Фонду Демініціативи Ірина Бекешкіна.

Як повідомляє кореспондент ЛІГА.net, згідно з цими даними, якби референдум про членство в НАТО пройшов найближчим часом, в ньому взяли б участь 62% респондентів. З них 71% проголосували б за приєднання до Альянсу, 23% - проти, 6% не визначились з вибором.

При цьому 44% респондентів вважають вступ до НАТО основною гарантією безпеки України. Позаблоковий статус країни підтримують 26% опитаних, військовий союз з Росією - 6%.

Опитування було проведено Фондом Демініціативи спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 16 по 20 грудня 2016 року в усіх регіонах України, за винятком Криму і окупованих територій Донбасу. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років. Похибка не перевищує 2,3%. Дослідження профінансовано в рамках проекту МАТРА посольства Нідерландів в Україні.

Читайте такжож: Столтенберг: Позиція НАТО в підтримці України непохитна

25 жовтня 2016 року повідомлялося про те, що, за результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), 56% громадян згодні на вступ України в НАТО.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями