RU

Більшість українців не підтримують сепаратизм - опитування

23.05.2014, 15:22
Більшість українців не підтримують сепаратизм - опитування - Фото
Деяка підтримка у сепаратистів є тільки в Донбасі
53,2 % українців вважають за краще збереження нинішнього статусу в складі унітарної України з розширеними повноваженнями. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Збереження нинішнього статусу в складі унітарної України з нинішніми повноваженнями підтримують 22,7% опитаних. Автономію у складі федеральної України - 6,9%. Вихід зі складу України і створення незалежної держави підтримують 1,9 % респондентів, а вихід зі складу України і приєднання до іншої держави - ​​4,7%.

Збереження нинішнього статусу в складі унітарної України але з розширеними повноваженнями підтримує більшість респондентів у всіх основних географічних та історичних регіонах, за винятком Донбасу. Загалом, 69,7 % жителів Донбасу не планують брати участь у президентських виборах 25 травня або ще не визначилися з кандидатом.

"Спостерігаються значні відмінності у ставленні до унітарної держави і сепаратизму між етнічними українцями та меншинами, головним чином, російськими. Одночасно різниця в поглядах на це питання між україномовними та російськомовними респондентами значно менше", - зазначають соціологи.

Опитування проведено з 29 квітня по 11 травня 2014 року. Методом особистого інтерв'ю опитано 2022 респондентів, що мешкають в 110 населених пунктах всіх областей України (за винятком АР Крим) за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України старше 18 років. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн- ефекту 1.5 ) не перевищує: 3.3 % для показників близьких до 50 %, 2,8 % - для показників близьких до 25 %, 2,0 % - для показників близьких до 10 %, 1,4 % - для показників близьких до 5 %.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини