RU

Більшість росіян підтримують Беркут - опитування

13.02.2014, 12:19
Більшість росіян підтримують Беркут - опитування - Фото
807039260b9c00770374d95d18a19a9c.jpg
Більшість росіян засуджують радикальних демонстрантів в Україні. Про це свідчать результати соціологічного опитування,  опубліковані сьогодні Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД).

55% росіян засуджують українських демонстрантів, що кидають в силовиків коктейлі Молотова, каміння, пляшки. Найбільше роздратування поведінка таких демонстрантів викликає у пенсіонерів (62 %) і прихильників КПРФ (65 %).

Лише 2% росіян захоплюються діями демонстрантів на Грушевського, 1% також поважає і розуміє українських демонстрантів. Найбільші симпатії радикальні демонстранти викликають у російської молоді. Захоплення чи симпатію вони здобули у 12% опитаних у віці 18-24 років.

Також 59% росіян вважають, що бійці спецпідрозділу "Беркут" просто роблять свою роботу. Такої позиції дотримується 64% жителів Санк -Петербурга і Москви, а також 64% громадян з вищою освітою. 32 % опитаних упевнені навіть, що "Беркут" рятує Україну від анархії. Однак, 5 % опитаних розцінюють дії "Беркута" як захист злочинного режиму. Так вважають 11 % прихильників ЛДПР, 9 % прихильників непарламентських партій, 4 % прихильників "Єдиної Росії".

На думку більшості респондентів (61% ), використання силовиків для захисту адміністративних будівель і розгону протестуючих допустимо. Дану міру частіше за інших підтримують представники армії, військових відомств (69%), держслужбовці (77 %), підприємці (81 %). Однак, 29 % опитаних росіян вважають таку міру не допустимою.

Опитування було проведено 1-2 лютого, в ньому взяли участь 1600 осіб з 42 регіонів Росії.

Нагадаємо, раніше ВЦВГД опублікував результати опитування, згідно з якими, лише кожен 5-ий росіянин вважав протести в Україні революцією чи повстанням, третина опитаних вважали боротьбою олігархічних кланів за владу, а більшість і зовсім - змовою спецслужб.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини