RU

Більшість не відмовиться від змішаної системи виборів "50 на 50"

16.11.2011, 14:53
Більшість не відмовиться від змішаної системи виборів
На фото: Олександр Єфремов
Більшість готова дозволити блокам партій брати участь у парламентських виборах, але від свого варіанту змішаної системи виборів не відмовиться. Про це журналістам повідомив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов зазначив, що більшість готова проголосувати за 80% пропозицій опозиції до законопроекту.

"Ми готові підтримати пропозицію з дозволу блокам (приймати участь у виборах, - ред.) за умови голосування з боку опозиції", - сказав він.

Єфремов уточнив, що якщо опозиція не братиме участі в голосуванні, регіонали змушені будуть рахуватися з тими колегами по більшості, які не підтримують участь блоків у виборах.

Водночас, за словами Єфремова, Партія регіонів не підтримає пропозицію опозиції щодо обрання 300 депутатів за партійними списками і 150 - за мажоритарними округами, і наполягатиме на змішаній системі, 50 на 50.

Що стосується прохідного бар'єру, то більшість готова визначатися з цим питанням безпосередньо в залі шляхом рейтингового голосування.

Нагадаємо, в опозиції стверджують, що компромісу з більшістю щодо закону про вибори немає. "Я не думаю, що робота комісії - це великий компроміс. Я думаю, що це перебільшення, що в комісії панує порядок і спокій і законопроект про вибори буде прийнято консенсусом", - зокрема, сказав Микола Томенко.

За його словами, якщо найближчим часом у роботі комісії не відбудуться принципові зміни, то фракція БЮТ розглядатиме питання про вихід з комісії, оскільки під її прикриттям, за його словами, протягується законопроект про змішану систему, який вже давно погодила Адміністрація президента.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини