RU

Більшість може узаконити виїзні засідання Ради, - Фесенко

04.04.2013, 18:01
Більшість може узаконити виїзні засідання Ради, - Фесенко - Фото
2964c9a45cc8e05391486ed9f2b3308c.jpg
Сьогоднішнім засіданням Верховної Ради не у сесійній залі депутатська більшість спробувала відучити опозицію блокувати парламентську трибуну, вважає голова правління Центру політичних досліджень Пента Володимир Фесенко.

"Сьогоднішні події - посилення парламентської кризи, перехід її в нову фазу. Фактично, йдеться про розкол, а в подальшому - і можливий напіврозпад Ради. Якщо так і далі будуть розвиватися події, парламент чекає розпуск. Але є шанси, що авторитетні депутати, до яких прислухаються і більшість, і опозиція, допоможуть знайти компроміс", - вважає експерт, якого цитують
Экономические известия.

На його думку, перенесення засідання Ради в іншу будівлю було викликано бажанням більшості показати опозиції, що "ми не боїмося вашого брухту у вигляді блокування, у нас є свій прийом - виїзне засідання".

"Можливий варіант, що виїзні засідання будуть тепер постійно проводитися, хоча з точки зору легітимності вже буде простіше розблокувати трибуну. Тобто цей крок може подіяти на опозицію. Не виключаю ймовірність, що більшість внесе зміни до регламенту, що в разі форс-мажору можна проводити виїзні засідання", - сказав Фесенко.

Нагадаємо, сьогодні парламентська більшість, до якої входять фракції Партії регіонів, КПУ та ряд депутатів-мажоритарників, провела засідання Верховної Ради не в сесійній будівлі парламенту, а в будівлі парламентських комітетів на вулиці Банковій, 6-8.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини