RU

Більшість донеччан хочуть жити в єдиній Україні - опитування

09.04.2014, 17:33
Більшість донеччан хочуть жити в єдиній Україні - опитування - Фото
Акція за єдність України у Донецьку (фото - ЕРА)
Більшість жителів Донецька хочуть жити в єдиній і неподільній Україні. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Донецьким інститутом соціальних досліджень і політичного аналізу (ДІСІПА), повідомляють  Новости Донбасса.

В унітарній Україні, де регіонах розширюють повноваження (економічні та податкові) хочуть жити 31,6 % донеччан. Влаштовує нинішній рівень місцевого самоврядування 18,6 % жителів. Вони хочуть жити в єдиній унітарній Україні без будь-яких змін в її пристрої.

15,5 % донеччан виступають за федералізацію України з поділом країни на кілька федеральних округів, 18,2 % виступають за входження в міждержавний союз з Росією, а ще 8,7 % за входження на правах області до складу Російської федерації. Ідею проголошення незалежної Донецької республіки сприймають лише 4,7 % донеччан.

Нагадаємо, раніше опитування серед жителів Донецька показало, що вони незадоволені діями сепаратистів у місті, захопленнями адміністративних будівель і насильством з їхнього боку.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини