RU

Білорусь затвердила угоду про демаркацію кордону з Україною

26.11.2014, 11:38
Білорусь затвердила угоду про демаркацію кордону з Україною - Фото
Олександр Лукашенко (фото - ЕРА)
Уряд Білорусі своєю постановою затвердив міжурядову угоду з Україною про Положення про демаркацію державного кордону між країнами. Про це повідомляє прес-служба білоруського уряду.

"Міністерству закордонних справ доручено направити повідомлення про виконання Республікою Білорусь внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності зазначеної угоди", - наголошується в документі.

Білорусько-українська угода, якою затверджується Положення про демаркацію держкордону з Україною, була підписана 30 липня 2014 року в Чернігові. "Положення визначає порядок демаркації державного кордону між країнами і є правовою основою діяльності спільної білорусько-української демаркаційної комісії", - зазначили ТАСС в Держприкордонкомітеті Білорусі. Там пояснили, що документом передбачається порядок позначення державного кордону та винесення його позначення безпосередньо на місцевість.

Нагадаємо, 12 листопада Кабмін України також затвердив угоду про становище про демаркацію держкордону.

Загальна протяжність державного кордону між Білоруссю та Україною становить близько 1084 км. Договір між країнами про державний кордон був підписаний 12 травня 1997 року в Києві, проте парламент Білорусі ратифікував його лише в 2013 році. З 24 червня 2014 року спільні робочі групи приступили до винесення з карти на місцевість державного кордону між Білоруссю та Україною. Президент Олександр Лукашенко 1 вересня 2014 року підписав указ "Про демаркацію державного кордону Республіки Білорусь з Україною".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини