RU

Білорусь почала роботи з демаркації кордону з Україною

23.09.2015, 17:37
Білорусь почала роботи з демаркації кордону з Україною - Фото
Фото: livejournal.com
Білорусь почала демаркацію кордону з Україною. Демаркаційні роботи на білорусько-українському кордоні почалася на стику трьох держав - України, Білорусі та Польщі - у Брестському районі, передає БЕЛТА.

Точка стику Білорусі, України та Польщі знаходиться неподалік від агромістечка Томашівка у місця злиття річки Західний Буг і меліоративного каналу Мостицького. Вона була визначена угодою між урядами трьох держав в 2015 році, після чого влітку документ набув чинності.

У цьому місці буде встановлено прикордонний стовп Республіки Білорусь під найменуванням "Буг". Він буде виконаний з граніту, мати червоний колір і висоту в 2,5 м. Точно такі ж прикордонні стовпи з державною символікою встановлять на території України та Польщі. Планується, що перший прикордонний знак в цьому місці з'явиться в середині жовтня.

Наголошується, що протяжність державного кордону між Білоруссю та Україною становить близько 1 084 км. До кінця року планується позначити ділянку кордону в Брестському і Малоритському районах, встановивши близько 500 прикордонних знаків.

Нагадаємо, Верховна Рада України дала добро на демаркацію точки стику державного кордону з Республікою Білорусь та Республікою Польща у квітні 2015 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини