RU

Білорусь не бачить загроз від асоціації України з Євросоюзом

25.09.2013, 12:48
Білорусь не бачить загроз від асоціації України з Євросоюзом - Фото
Михайло Мясникович (фото - dengi.onliner.by)
Прем'єр-міністр Білорусі Михайло Мясникович вважає, що поки немає підстав говорити про якісь загрози для двосторонньої торгівлі Білорусі та України через очікуване підписання угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.

"Поки немає підстав", - сказав Мясникович, відповідаючи на питання про те, чи можна зараз говорити про якісь загрози для двосторонньої торгівлі від підписання відповідної угоди з ЄС, передає УНІАН.

При цьому прем'єр-міністр Білорусі зазначив, що питання подальших торговельно-економічних відносин між Україною та Білоруссю після підписання угоди про асоціацію з ЄС необхідно детально вивчати. "Це небайдуже в даній ситуації . У нас величезний товарообіг, і ,природно, ми стурбовані, щоб це (умови ЗВТ України і ЄС) не позначилася на торговельно-економічних відносинах", - сказав Мясникович.

При цьому Мясникович, відповідаючи на запитання, чи поділяє він позицію Росії в оцінці розвитку торгових відносин з Україною після підписання угоди про асоціацію, сказав: "У Росії є свої начальники".

Також прем'єр Білорусі повідомив  що в ході сьогоднішньої зустрічі з прем'єр-міністром України Миколою  Азаровим була досягнута домовленість про створення робочої групи для вивчення питання про розвиток подальших двосторонніх торговельних відносин. "Ми домовилися, що створюємо робочу групу, яка подивиться вигоди і можливі втрати і до візиту Миколи Яновича ця група дасть певні пропозиції, і це буде предметом розгляду під час офіційного візиту прем'єра України (у Білорусь) 7-8 жовтня", - сказав Мясникович.

Нагадаємо, Україна розраховує підписати угоду про асоціацію з Європейським Союзом на саміті Східного партнерства у Вільнюсі в кінці листопада.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини