RU

Білий дім: Холодної війни не буде, Росія більше не наддержава

30.10.2015, 11:42
Білий дім: Холодної війни не буде, Росія більше не наддержава - Фото
Фото: ЕРА
Російська Федерація не є більше наддержавою через упадочну економіку і фригідні рішення Кремля на міжнародній арені. З цієї причини відновлення холодної війни між Вашингтоном і Москвою не може бути, заявив офіційний представник Білого дому Джош Ернест.

"Безсумнівно, у нас (США і РФ, - ред.) є серйозні розбіжності по Україні та Сирії. Однак холодна війна раніше характеризувалася протиборством наддержав. Нині ж ситуація змінилася", - передає його слова американське видання The The Deccan Chronicle.

На думку Ернеста, Росія "більше не наддержава". "Спостереження останніх декількох тижнів показують, що економіка Росії слабка і продовжує деградувати", - заявив представник Білого дому, додавши, що зараз вона знаходиться "на 15-му місці в списку найбільших економік світу, десь позаду Іспанії".

У РФ немає того впливу на світовій арені, яке було у Радянського Союзу, продовжив Ернест, а рішення Кремля в останні роки наводять Росію в занепад і ведуть до міжнародної ізоляції.

"Показники економіки РФ погіршуються, сама вона значно ізольована. Не тільки від країн Європи. Чим більше вони влазять у болото сектантського конфлікту в Сирії, тим більше усвідомлюють, що єдині їхні друзі - це ще борсається на плаву уряд Асада і іранський режим", - підсумував він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини