Білецький озвучив, як Україна може стати самостійним гравцем

04.10.2016, 17:27
Білецький озвучив, як Україна може стати самостійним гравцем - Фото
Андрій Білецький

Створення балто-чорноморського союзу, ядром якого повинні стати Україна і Польща, - це механізм, який зможе протистояти всім зовнішнім викликам

Створення балто-чорноморського союзу, ядром якого повинні стати Україна і Польща, дасть можливість протистояти всім зовнішнім викликам, євразійському монстру, - Росії. Про це в інтерв'ю Фокусу  заявив перший командир і лідер Азова, народний депутат Андрій Білецький.

"Створення балто-чорноморського союзу, ядром якого повинні стати Україна і Польща, - це той механізм, який зможе протистояти всім зовнішнім викликам, в першу чергу, звичайно, євразійському монстру - Росії. Наші сусіди набагато краще відчувають небезпеку з боку Росії, ніж Франція і Німеччина. І якщо такий блок буде створено, Україна утвердиться в ролі самостійного гравця на міжнародній арені", - сказав Білецький.

За його словами, українська великодержавність - це українська суб'єктність.

"Я впевнений, що українці можуть народжувати свої смисли, вони можуть бути конкурентними і створювати нові геополітичні реалії. Наша ідея - ми не схід і не захід, ми - Інтермаріум, Міжмор'я, Балто-Чорноморська громада. У східної Європи є спільна історія, звичайно, дуже складна, як у будь-яких сусідських народів. І історія України дуже тісно пов'язана з історією Білорусі, Польщі, Балтії", - зазначив Білецький.

Читайте також: І влада, і опозиція для нас однакові вороги - Андрій Білецький

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов