RU

Біля Печерського суду мітингують прихильники і противники Тимошенко

18.07.2011, 11:38
Біля Печерського суду мітингують прихильники і противники Тимошенко - Фото
f2ddb17c9c5a187cad8d9741e14e7f2f.jpg

Біля Печерського суду мітингують прихильники і противники Тимошенко

На вулиці Хрещатик під будівлею Печерського суду традиційно о 9:00 почався мітинг на підтримку Юлії Тимошенко, а також мітинг, організований Загальновійськовою спілкою України, учасники якого вимагають притягнення Тимошенко до відповідальності.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, прихильників Тимошенко - кілька сотень, її противників - до сотні. Вони розташувалися по обидві сторони двору біля Печерського суду, і транслюють свої мітинги через могутні динаміки, які перекрикують один одного.

Незважаючи на те, що трансляція, а також фото- і відеозйомка судового процесу заборонена, доступ преси в зал обмежений. Всередині знаходяться не більше восьми журналістів і близько 15 депутатів від БЮТ. Охорона мотивує обмеження доступу преси відсутністю місць в залі.

Нагадаємо, у п'ятницю суддя видалив Тимошенко із зали суду до кінця засідання за порушення норм Кримінально-процесуального кодексу. Перед цим протягом майже півтори години суддя безуспішно намагався підняти Тимошенко зі свого місця і примусити її говорити стоячи. Тимошенко, в свою чергу, апелювала до ст. 55 Конституції і пояснювала свою поведінку формою протесту.

Суд у справі Тимошенко перенесли на 11:00 понеділка, 18 липня.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини