RU

Більшість українців бояться втратити роботу через кризу

28.11.2008, 13:03

Більшість українців відчувають на собі економічну кризу щодо зростання цін. Також людей непокоїть загроза втратити роботу і заощадження через коливання валютного курсу. Такі дані результатів опитувань, проведених з 21 по 24 листопада Національним інститутом стратегічних досліджень, які надав журналістам на прес-конференції директор інституту Юрій Рубан.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання "Які ознаки економічної кризи ви вже відчули на собі або на своїй сім'ї?, "92,4% опитаних вибрали варіант відповіді "зростання цін", 28,3% - "загроза втратити роботу", 25,6% - "втрата частини заощаджень і прибутків через знецінення гривні", 22,4% - "зниження зарплати, премій, інших прибутків", 11,3% - "затримка з виплатою зарплати", 4,8% - "втрата роботи". Складно було відповісти 11,2% опитаним, не відчули яких-небудь наслідків кризи 7,7% опитаних.

Опитування було проведено за квотною вибіркою, яка репрезентує доросле населення України у віці від 18 років і старше. Опитано 2013 респондентів у всіх областях України, АР Крим і місті Києві. Похибка вибірки - 2,3%.

Про ситуацію на ринку праці>>>

Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини