RU

Білозір "просуває" мораторій на відкриття гральних закладів

02.10.2008, 10:12

Народний депутат від НУНС Оксана Білозір внесла до Верховної Ради проект Закону України "Про впровадження мораторію на відкриття гральних закладів" № 3233. Цей законопроект передбачає впровадження мораторію на видачу ліцензій щодо здійснення господарської діяльності з організації і проведення азартних ігор, передбачену пунктом 29 статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", до набуття чинності спеціального закону, який регулює діяльність з організації і проведення азартних ігор в Україні.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі О. Білозір, законопроект також забороняє відкриття нових гральних закладів і встановлення додаткового обладнання у старих закладах, що отримали відповідні ліцензії до набуття чинності Закону. Закон поширюватиметься на всі органи ліцензування і діятиме до набуття чинності спеціального закону про державне регулювання діяльності з організації і проведення азартних ігор.

О. Білозір вважає, що заборона на видачу ліцензій щодо здійснення діяльності з організації і проведення азартних ігор стимулюватиме найшвидше прийняття рамкового для грального бізнесу закону, який врегулює зазначену сферу, припинить практику подвійного ліцензування гральних закладів в Україні і дасть змогу вивести значну їх частину з тіні.

На думку депутата, імовірність впровадження мораторію на відкриття гральних закладів досить велика, оскільки раніше за необхідність мораторію виступив профільний Комітет Верховної Ради України з питань промислової, регуляторной політики і підприємництва. Водночас парламентарій зазначила, що вона не збирається відступати від своєї позиції щодо необхідності винесення гральних закладів за межі населених пунктів.

Нагадаємо, раніше Київський міський голова Леонід Черновецький заявив, що найближчим часом підпише розпорядження про затвердження нових ліцензійних умов для грального бізнесу в столиці. За словами мера, відповідно до таких умов, гральні заклади не повинні розміщуватися ближче, ніж в 500 метрах від дитячих садків, шкіл та інших навчальних закладів, де перебувають діти до 18 років, лікарень і установ культури. Крім того, на його думку, гральні заклади не можуть розміщуватися в житлових будинках, на станціях метро, в підземних переходах, на зупинках громадського транспорту.

Досьє на Оксану Білозір >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини