RU

Білозір пояснила, чому "Єдиний центр" не є партією лідерського типу

06.08.2008, 11:43

Вороги Віктора Балоги і ті, хто його критикують, хотіли "посадити" його на "Єдиний центр" (ЄЦ) і добивати разом з партією". Але, насправді, це – дуже примітивні політтехнології. Про це заявила народний депутат від НУНС Оксана Білозір.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі О. Білозір, політик зауважила, що ЄЦ не є партією лідерського типу. "Нам зараз необхідно організаційно вибудувати партійну структуру. І дійти до останнього села в Україні, щоб там так само були наші представники, і вони могли донести до людей нашу позицію. Для цього потрібен харизматичний лідер? Ні. Це рутинне будівництво партії", - зауважила нардеп.

Вона також нагадала, що керівником партії є Ігор Кріль, а партійні органи вибрано на рік. "І вони абсолютно відповідають цьому завданню. Партії лідерського типу ніколи нічого доброго для своєї країни не зробили. Хто не вірить - нехай помилується на лідерів цих партій у парламенті і те, що вони спроможні зробити", - запропонувала парламентар.

"Ми підемо довгим важким шляхом. На ньому до нас приєднаються і харизматичні особистості. І коли нам треба буде взяти участь у виборах, я точно знаю, що у нас з'являться лідери, які відповідатимуть нашим завданням і будуть цікавити наших громадян", - спрогнозувала О. Білозір.

Нагадаємо, 12 липня у столичному Палаці "Україна" відбувся з'їзд "Єдиного Центру". На з'їзд було запрошено понад 2 тис. осіб, зареєструвалися 1888 делегатів.

Раніше Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога вступив до партії "Єдиний центр". "Я написав заяву про вступ до "Єдиного центру" - політичної сили з новою якістю демократичного базису, справжньою ідеологією та відповідальністю, піднятою до рангу обов'язку. Упевнений: це принципово інша, сучасна і адекватна пропозиція теперішнього часу, з широкою перспективою зміцнення та розвитку", - йдеться в заяві В. Балоги.

"Єдиний центр" було створено вихідцями з партії "Народний Союз "Наша Україна". До президії партії увійшли депутати Оксана Білозір, Ігор Кріль, Олеся Оробець Михайло Полянчич, Віктор Тополов, голова Херсонської облдержадміністрації Борис Силенков, а також заступник голови Фонду розвитку громадянського суспільства Леся Таран.

Досьє на Оксану Білозір >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини