RU

Білий дім закликає звільнити Тимошенко

11.10.2011, 23:19
Білий дім закликає звільнити Тимошенко - Фото
80aa48268d3c28d8efe6cf41d544f3d5.jpg

Білий дім закликає звільнити Тимошенко
Адміністрація президента США Барака Обами закликає звільнити Юлію Тимошенко та інших політичних лідерів і колишніх чиновників України.

"Сполучені Штати глибоко розчаровані засудженням і вироком колишньому прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко за політично вмотивованим кримінальним переслідуванням", - йдеться в заяві Білого дому.

За словами адміністрації Обами, обвинувачення проти Тимошенко і переслідування інших лідерів опозиції та членів попереднього уряду викликають "серйозні побоювання з приводу відданості української влади демократії та верховенству права".

"США рішуче підтримують цілі українського народу в становленні демократичної та процвітаючої європейської держави, і залишаються прихильними зміцненню двостороннього співробітництва, заснованого на спільних цінностях та спільних інтересах. Україна, однак, не може досягти цієї мети без подвоєння зусиль щодо захисту і зміцнення демократії та верховенства права для всіх громадян країни", - відзначають в адміністрації президента США.

"Тому Сполучені Штати закликають звільнити Тимошенко та інших політичних лідерів і колишніх членів уряду, і вважають, що вони повинні мати необмежену можливість повною мірою брати участь у політичному житті, в тому числі в парламентських виборах наступного року", - підкреслюється в заяві адміністрації Обами.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини