RU

Азарову в Польщі довелося говорити про здоров'я Тимошенко

22.03.2012, 14:16
Азарову в Польщі довелося говорити про здоров'я Тимошенко - Фото
Микола Азаров зустрівся з маршалеком сейму Республіки Польща Євою Копач. Фото - прес-служба сейму
Маршалек сейму Республіки Польща Єва Копач стурбована погіршенням стану здоров'я Юлії Тимошенко та бездіяльністю й зневагою цією проблемою влади України. Про це вона заявила під час зустрічі з прем'єр-міністром Миколою Азаровим у Варшаві.

Як повідомляє прес-служба польського сейму, Єва Копач висловила заклопотаність сигналами про те, що екс-прем'єру надають недостатню медичну допомогу, а стан її здоров'я погіршується. "Тісна співпраця - це також і здатність приймати складні теми. Такою темою для мене як для політика-жінки є справа Юлії Тимошенко", - сказала вона.

Крім того, Копач і Азаров обговорили питання інтеграції України з Європейським Союзом. "Польща підтримує європейські прагнення України, так як це - в інтересах обох країн", - заявила Копач. У свою чергу, Азаров зазначив, що його країна пройшла складний шлях, який привів до компромісу з ЄС, і готуються до підписання угоди про асоціацію. "Європейська інтеграція є нашою стратегічною метою", - зазначив український прем'єр.

Висловлюючи надію на швидке парафування угоди про асоціацію, Копач заявила, що це буде залежати від ситуації в Україні, у тому числі від того, наскільки гладко пройдуть осінні парламентські вибори. На її думку, вони будуть лакмусовим папірцем української демократії.

Азаров запевнив, що вибори будуть справедливими, і висловив готовність запросити спостерігачів.

Нагадаємо, Європейський суд з прав людини зобов'язав Україну надати екс-прем'єру Тимошенко медичну допомогу у відповідному медичному закладі. Таке розпорядження суд виніс в рамках правила 39-1 регламенту (попередні судові заходи). Сама Тимошенко повідомила, що стаціонар для неї "будують" прямо в колонії.

Міністр юстиції Олександр Лавринович з такою позицією не погодився. За його словами, це не компетенція Євросуду. "Що стосується повноважень Європейського суду - це не входить в його компетенцію", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини