RU

Азаров звинуватив у брехні телеканал Хорошковського

23.01.2013, 11:10
Азаров звинуватив у брехні телеканал Хорошковського - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр України Микола Азаров, відкриваючи сьогоднішнє засідання уряду, звинуватив телеканал Валерія Хорошковського Інтер в брехні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров зазначив, що напередодні в телесюжеті журналісти розповіли про самотню маму з Кіровограда, яка отримує зарплату в 1,5 тис. грн., а за житлово-комунальні послуги платить 450 грн. Також був показаний сюжет про пенсіонерку, яка на послуги ЖКГ витрачає четверту частину пенсії. "Людей в сюжеті фактично лякали тим, що готується підвищення тарифів. Зрозуміло, люди в розпачі не знають як звести кінці з кінцями. Я був шокований. По-перше, хто це готує підвищення тарифів, я хочу запитати? Хто? Немає таких", - сказав Азаров.

Він підкреслив, що люди будуть платити тільки посильний згідно їх доходів і обгрунтований тариф, а частина витрат на компенсацію різниці в тарифах уряд пропонує покласти на багатих. "Це соціально справедлива система, заперечувати яку - нонсенс. Можливо, вона не подобається власникам і топ-менеджерам певних телеканалів.", - сказав глава уряду.

Прем'єр додав, що доручив розібратися в інформації, озвученій в сюжеті. "Виявилося, що телеканал повідомив багатомільйонній аудиторії неправду", - підкреслив він.

Прем'єр пояснив, що герої сюжетів отримують житлову субсидію відповідно до їх конкретного матеріального становища. "Кореспонденту нічого не коштувало це з'ясувати. Зате була поширена просто неправда, тим більше огидно, що вона сприймається людьми на віру. Може, це просто прикра помилка кореспондента? Але ні. Через кілька днів той же телеканал продовжив нагнітати очікування підвищення тарифів і показав сюжет , в якому стверджувалося, що ось, в Монастирищенському районі Черкаської області вже підвищено тариф на теплову енергію", - сказав Азаров.

Він додав, що і ця інформація після перевірки виявилася неправдою.

"Я питаю: що це, якщо не свідома інформаційна протидія політиці уряду? По суті, це штучне створення негативних очікувань, песимістичних настроїв?", - підкреслив Азаров.

Азаров прямо не називає телеканал Інтер, але кореспонденти, які були присутні на заході, підтвердили, що  йдеться про їхні сюжети.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини