RU

Азаров про Тимошенко: Ця пані - не єдиний житель України

17.06.2013, 11:53
Азаров про Тимошенко: Ця пані - не єдиний житель України - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що будь-які спроби диктувати Україні поведінку приречені на провал. Про це він сказав в інтерв'ю французькій газеті Le Figaro перед поїздкою до Франції.

Азаров нагадав, що Україна провела "демократичні вибори" і будує відносини як з Росією, так і з країнами Євросоюзу "на базі рівноправності". "Від Франції ми чекаємо нормальної співпраці, яке і надалі буде розширюватися, особливо у сфері культури", - сказав він.

У той же час, за словами українського прем'єра, "спроби диктувати нам поведінку приречені на провал". "Ми готові до діалогу, але це не відносини вчителя і учня, українська нація такого не дозволяла", - додав прем'єр.

За словами Азарова, він не говорить, що Франція диктує Україні що-небудь. "Я так не кажу. Нам дають поради, ми їх слухаємо, ведемо діалог, але я не збираюся пов'язувати питання євроінтеграції з долею Тимошенко. На моїх зустрічах з європейськими лідерами ця тема, в кращому випадку, займає останнє місце, і я не хочу витрачати час на відповіді, пов'язані з цією дамою. Вона не єдиний житель України", - сказав прем'єр.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини